Elgeta rado 10 000 dolerių čekį ir nusprendė grąžinti savininkei. Jis nė nenumanė, kaip pasikeis jo gyvenimas
Daugelis benamių tikrai susiduria su įvairiomis priklausomybėmis, psichologinėmis negaliomis arba turi kokią nors kriminalinę praeitį. Taip, daug žmonių gatvėje dėl savo situacijos praranda daug moralinių vertybių, tačiau ši istorija yra ne apie tai.

Elmer Alvarez buvo benamis ir tikrai jo praeityje buvo priklausomybė narkotikams bei laikas praleistas kalėjime. Tačiau net neturėdamas stogo virš galvos, jis bandė keistis. Iki lemtingo nutikimo vyras jau buvo 3 metus “švarus”, t.y. nebevartojo narkotikų.

Chris Scott iš šiaurės Anglijos Midlsbro miesto nusprendė sutvarkyti ir atnaujinti savo kiemą, tačiau radinys, kurį atidengė vyras, jį tiesiog šokiravo. Namą jis įsigijo prieš beveik dešimtmetį, tačiau niekaip neturėjo laiko sutvarkyti namo aplinkos.  …
23-metis Tommy Connolly gyveno labai aktyvų ir įprastą jo amžiaus vaikinams gyvenimą. Jis studijavo, intensyviai sportavo, siekė dalyvauti varžybose ir tuo pat metu dirbo. Jis tikrai neplanavo savo gyvenimo taip, kaip jis susiklostė po lemtingos…Tačiau jam vis tiek buvo sudėtinga pilnai atsistoti ant kojų. Mažai kas žino apie tai, kaip sudėtinga benamiams rasti darbus, kurių jie labai trokšta. Daugelis šalių turi sudėtingas įdarbinimo tvarkas, tad dažnai žmogus tiesiog dėl adreso neturėjimo lieka be galimybės įsidarbinti. Vieną dieną Elmer gatvėje pamatė popierėlį, kuris, pasirodo, buvo vertas 10 000 dolerių. O ką jūs padarytumėte, jei rastumėt čekį tokiai sumai?

Čekio apačioje buvo savininkės vardas ir pavardė, tad vyras iš karto žinojo, ką turi padaryti. Jis iš karto nusprendė ieškoti tikrosios savininkės, kurios vardas buvo Roberta Hoskie. Vyras surado jos kontaktą ir susisiekė su ja. Tą dieną, kai Roberta ėjo susigrąžinti čekio, ji tikėjosi pamatyti kostiumuotą pasitempusį vyrą, nes galvojo, kad tik tokio tipo žmogus šiandien galėtų grąžinti tokią didelę sumą.

Pamačiusi Elmer Roberta tiesiog pasimetė ir susijaudino. Ji sužinojo visą vyro istoriją ir jau tada žinojo, kad savo dėkingumu ji privalo jam padėti. Elmer nežinojo, kad Roberta yra turtinga nekilnojamo turto brokerė, kuriai priklauso įmonė ir kitos organizacijos. Kitą dieną Roberta pasikvietė Elmer pas save ir atskleidė, kokiu būdu ji nori atsidėkoti vyrui.

Ji suteikė jam galimybę mokytis brokerio kursuose, kuriuos įsteigė ji pati savo organizacijoje, padedančioje sunkiai besiverčiantiems žmonėms. Negana to, ji suteikė būstą Elmer ir jo merginai sekantiems 7 mėnesiams nemokamai. Moteris davė visas galimybes vyrui atsistoti ant kojų – palaikymą ir mažą kilstelėjimą, kurio jam labiausiai ir trūko.

Tiesa ta, kad pati Roberta savo gyvenime praėjo tuos pačius sunkumus. Užaugusi labai blogoje šeimoje, ji pati būdama paaugle tapo mama. Tačiau ji įveikė benamystę ir šiandien yra milijonierė. Po metų Roberta ir Elmer davė antrą intervių, kuriame papasakojo, kaip toli abu nuėjo.

Vyras atsistojo ant kojų ir dabar su Roberta abu kuria būsto projektą, skirtą benamių tranzicijai, grąžinimui į normalų gyvenimą.

Video anglų kalba apie Elmer ir Robertos susitikimą:

Reklama
Chris Scott iš šiaurės Anglijos Midlsbro miesto nusprendė sutvarkyti ir atnaujinti savo kiemą, tačiau radinys, kurį atidengė vyras, jį tiesiog šokiravo. Namą jis įsigijo prieš beveik dešimtmetį, tačiau niekaip neturėjo laiko sutvarkyti namo aplinkos.  …
23-metis Tommy Connolly gyveno labai aktyvų ir įprastą jo amžiaus vaikinams gyvenimą. Jis studijavo, intensyviai sportavo, siekė dalyvauti varžybose ir tuo pat metu dirbo. Jis tikrai neplanavo savo gyvenimo taip, kaip jis susiklostė po lemtingos…


Rekomenduojami video:
8,295  
Back to Top ↑