3 savybės moters, kurią vyras myli visą gyvenimą
Manau, tai klasikinė situacija, kai žmonės gyvena vienas su kitu ne todėl, kad myli vienas kitą, o dėl to kad praėjo daug laiko, nebėra kur eiti, o ir noro kur nors eiti, kažko ieškoti, nebėra.

Norisi tiesiog gyventi su tuo žmogumi, kurį bent jau gerai pažįsti. O ką gi tokio galėtų padaryti moteris, kad vyras ją mylėtų visą gyvenimą? Net jei kartu gyvenant prabėgo dešimtmečiai.

Visų pirma, meilė baigiasi nuo įpročio.

Žmogus jau ištyrinėtas, viskas, kas galėjo būti – jau buvo, viskas, kas nebuvo aišku – dabar jau aišku. O vyrui reikia naujumo ir kažko tokio, kas keltų susidomėjimą. Todėl kai kurie vyrai išeina pas kitas. O kaipgi tuomet priversti vyrą ne tik pasilikti, bet ir mylėti?

Pirma savybė – moteris turi keistis.

Jei jums reikia pagalbos ar patarimų, šie žmonės jums padės. 6 Žuvys Žuvys yra Zodiako svajotojai ir dažnai praranda ryšį su realybe. Tačiau dėl polinkio gyventi savo galvoje jie yra romantiškas ženklas, pasižymintis didele empatija…
Tokias salotas galite pagaminti tiek sluoksniais į dubenį, tiek išmaišyti, tiek sudėlioti kiekvienam skanaujančiam į atskiras stiklinaites. Aš šį kartą jas gaminau pasitelkdama nusegamos pyrago formos žiedą (jos man taip atrodo tiesiog tobulai, papuošia kiekvieną…Kad vyras galėtų ją įsimylėti kiekvieną dieną vis naujai ir naujai. Taip, šią savybę labai sunku savyje išsiugdyti. Juk reikia užsiimti tobulėjimu, keistis. Ir ne tik savo išvaizda, tuo šiandien jau nieko nenustebinsi.

Reikia keistis viduje.

Pavyzdžiui, kai žmogus daug skaito, jis keičiasi, tobulėja. Įgyja naujos patirties, susiformuoja nauji požiūriai. Čia svarbiausia nepersistengti, kitaip tapsite visiškai kitu žmogumi, o vyras su tuo žmogumi gali ir nepanorėti pasilikti.
Bet jeigu tai tikra meilė, vyras mylės tik dar stipriau. Jūsų pokyčiai – tai jūsų pasireiškimas šiame pasaulyje. Vyrui tai patiks, juk tokiu būdu sustiprinate jau ir taip jo mylimus bruožus.

Reikia keistis, daryti kažką naujo, išmokti naujų dalykų, keliauti. Šiandien moteris užsiima vienu, rytoj – kitu dalyku. Šiandien ji stebina šokiais, o rytoj – prancūzų kalbos žiniomis.

Šio požiūrio pranašumas yra dar ir tai, kad jeigu vyras myli, jis seks jūsų pavyzdžiu. Ji taip pat vystysis ir keisis.

Šitaip kiekvieną dieną sulauksite vis naujos meilės.

Sugeba rasti kompromisą – tai antroji visą gyvenimą mylimos moters savybė.

Visi žino, kaip vyrai nemėgsta nereikalingų ginčų. Ir ne kiekvienam iš jų pakanka kantrybės. Jei moteris nuolat generuoja konfliktus, vyrai, žinoma, gali tai kentėti.

Tačiau konfliktai žudo meilę, dėl konfliktų moterį galiausiai tenka jau ne mylėti, o tiesiog pakęsti šalia. Nemanau, kad jums norisi būti su žmogumi, kuris jus viso labo pakenčia, užuot mylėjęs. Todėl moteris turėtų mokėti surasti kompromisą, be to, ji turėtų leistis į kompromisą, jeigu jį suranda vyras.

Juk šeimos gyvenimas kupinas prieštaringų akimirkų. Ir taip malonu šalia matyti tą moterį, kuri gali ramiai surasti išeitį, surasti kompromisą.

Ją galima mylėti visą gyvenimą, juk jos nebeteks pakęsti šalia. Jeigu kas nors atsitiks, visada galima bus drauge rasti išeitį, moteris pasufleruos ką nors naudingo.

Aš nesakau, kad moteris turi taikytis ir visą laiką derintis prie vyro, anaiptol. Kompromisas – tai kada abu yra patenkinti rezultatu. Ir kai išties labai norisi mylėti tą, kuri meistriškai ir subtiliai gali surasti problemos sprendimą.

Trečia savybė – moteris dovanoja meilę ir ramybę.

Tai paskutinė savybė, apie kurią norėjau pakalbėti. Juk tam, kad gautum meilę pats/pati, privalai ją dovanoti kitam. Kad vyras matytų, jog tai – abipusė meilė, kad jis priimamas ir mylimas.

Taip, ne kiekvienas vyras gali į tai atsakyti taip, kaip norėtų moteris, tačiau čia jau reikia rinktis iš anksto, prieš pradedant santykius.

Nes jeigu vyras pačioje pradžioje nebuvo linkęs ypatingai dalintis meile, tai būtų labai keista laukti iš jo šito vėliau.

O jeigu stipriai mylėjo, ir myli dabar – puikus variantas.

Parodykite jam savo meilę ir gausite meilę mainais.

Apie ramybę aš irgi ne šiaip sau užsiminiau, būtent jos trokšta visi, kas turi santykius. Norisi ramybės, o šalia esantis mylintis žmogus ją suteikia.

Jei moteris pakankamai palaiko vyrą, šansas sulaukti nuolatinės ir ilgalaikės meilės tik didėja.

Jei jums reikia pagalbos ar patarimų, šie žmonės jums padės. 6 Žuvys Žuvys yra Zodiako svajotojai ir dažnai praranda ryšį su realybe. Tačiau dėl polinkio gyventi savo galvoje jie yra romantiškas ženklas, pasižymintis didele empatija…
Tokias salotas galite pagaminti tiek sluoksniais į dubenį, tiek išmaišyti, tiek sudėlioti kiekvienam skanaujančiam į atskiras stiklinaites. Aš šį kartą jas gaminau pasitelkdama nusegamos pyrago formos žiedą (jos man taip atrodo tiesiog tobulai, papuošia kiekvieną…


Rekomenduojami video:
2,451  
Back to Top ↑