Šeimininką jo paties garaže užpuolė 4 vagys, ketino pavogti jo automobilį. Tačiau atvėrus namų duris nusikaltėliai iš karto pasigailėjo dėl savo ketinimų
Dažnas žmogus įsigyja šunį namams dėl apsaugos, tačiau neretai būna taip, kad keturkojai tampa per daug meilūs net nepažįstamiems įsibrovėliams. Internete pilna eksperimentinių video, kuriuose profesionalūs dresuotojai įsilaužia į namus ir stebi, kaip elgiasi namus “saugantys” gyvūnai.

Ne vienas eksperimentas patvirtino, kad pernelyg draugiški augintiniai nepažįstamuosius namie priėmė kaip svečius. Tačiau Robert McGowan dar nežinojo, ko tikėtis iš savo keturkojų augintinių, nes jų dar iki galo nepažinojo.

Vyras nusprendė pasiimti iš prieglaudos dvi pitbulių veislės kalytes, kurių niekas nenorėjo. Robert nutarė duoti šansą labai dažnai “nurašomai” veislei ir savo namuose priglaudė dvi labai laimingas šunytes. Jos akivaizdžiai džiaugėsi būdamos nebe prieglaudoje, tačiau vyro dar laukė ilgas kelias savo keturkojų draugių pažinimo link.

Ne vienas iš mūsų gyvenime jau patyrėme artimo netektį. Tai yra labai skaudus įvykis, dažnai net pakeičiantis gyvenimą. O skaudžiausia būna tada, kai tėvai amžiams turi atsisveikinti su savo vaikais. Pickering šeima iš Teksaso išgyveno…
Visi čia rašo apie įsimintiniausią vasaros romaną rašo, tai aš taip pat noriu parašyti apie savąjį. Bet jį visą gyvenimą prisiminsiu ne iš gerosios pusės. Nesu aš rašytojas, nelabai moku pasakoti istorijas, bet pamėginsiu. Viskas…Vieną dieną, kai vyras darbavosi savo garaže su atidarytais vartais, į jį įbėgo keturi kaukėti vyrai. Jie pradėjo mušti beginklį vyrą ir reikalauti automobilio raktelių. Staiga vienas iš nusikaltėlių atidarė duris, už kurių triukšmą išgirdusios stovėjo dvi sargybinės, iš karto puolusios ginti savo šeimininko.

Pasipriešinti šunims nusikaltėliai neturėjo jokios galimybės, todėl visi keturi išskuodė kuo greičiau iš garažo, palikę Robert gulėti ant žemės. Dvi keturkojės netrukus stovėjo visiškai šalia Robert saugodamos jį ir akivaizdžiai parodydamos, kad niekas negalės pasikesinti į jį daugiau.

Vyras buvo priblokštas to, kokią ištikimybę parodė jo išgelbėtos šunytės, kurios vos per keletą dienų spėjo jį pamilti ir pripažinti kaip savo naująjį šeimininką.

“Tai buvo niekam nereikalingi šunys. Aš jiems daviau antrą šansą, o vos per keletą dienų jos man įrodė, kad pasielgiau teisingai.”- kalbėjo Robert, kuris tą dieną apsiėjo tik su pamušta akimi.

Vyras matė, kad užpuolikai turėjo ginklus, tad be keturkojų pagalbos jis nežino, kaip viskas būtų pasibaigę. Vyras įsitikino, kad parodžius ilgą laiką skriaustiems keturkojams tikrą meilę ir rūpestį, jie šeimininkui atsakys 100 kartų didesniu lojalumu ir meile.

Nuo tos dienos Robert tapo aktyvistu, kuris savo istorija nori paskatinti ir kitus žmones nesivadovauti stereotipais apie šunų veisles ir dažniau pasirinkti išgelbėti šunelį iš prieglaudos, nei pirkti keturkojus iš veislynų.

Ne vienas iš mūsų gyvenime jau patyrėme artimo netektį. Tai yra labai skaudus įvykis, dažnai net pakeičiantis gyvenimą. O skaudžiausia būna tada, kai tėvai amžiams turi atsisveikinti su savo vaikais. Pickering šeima iš Teksaso išgyveno…
Visi čia rašo apie įsimintiniausią vasaros romaną rašo, tai aš taip pat noriu parašyti apie savąjį. Bet jį visą gyvenimą prisiminsiu ne iš gerosios pusės. Nesu aš rašytojas, nelabai moku pasakoti istorijas, bet pamėginsiu. Viskas…


Rekomenduojami video:
4,343  
Back to Top ↑