23 metų jaunuolis tapo tėveliu, o po savaitės – seneliu
23-metis Tommy Connolly gyveno labai aktyvų ir įprastą jo amžiaus vaikinams gyvenimą. Jis studijavo, intensyviai sportavo, siekė dalyvauti varžybose ir tuo pat metu dirbo. Jis tikrai neplanavo savo gyvenimo taip, kaip jis susiklostė po lemtingos žinutės Facebook.

 

Vieną dieną su juo susisiekė jo pusseserė, su kuria Tommy neturėjo jokio kontakto paskutinius 10 metų. 17-metė mergina nieko neslėpė nuo jo – ji turėjo problemų su policija, skendo gilioje depresijoje bei priklausomybėje nuo narkotikų.

Daugelis benamių tikrai susiduria su įvairiomis priklausomybėmis, psichologinėmis negaliomis arba turi kokią nors kriminalinę praeitį. Taip, daug žmonių gatvėje dėl savo situacijos praranda daug moralinių vertybių, tačiau ši istorija yra ne apie tai. Elmer Alvarez…
Nesvarbu, tikite angelais sargais, ar ne, tačiau kasdien pasaulyje atsiranda atvejų, kai sunku paneigti stebuklų egzistavimą. Paryčiais iš penktadienio į šeštadienį Julie Evans Schaferling važiavo namo iš darbo traumatologijos skyriuje vietinėje ligoninėje. Vaizdas, kurį ji pamatė…Ji turėjo daug bėdų, tačiau tą akimirką ji neturėjo kur daugiau kreiptis. Mergina buvo nėščia, gyveno gatvėje, o vaiko tėvas sėdėjo kalėjime. Tommy nekilo nė minties atsisakyti pagelbėti savo giminaitei tad iš karto pakvietė ją gyventi pas save.

Jis žinojo, kad jeigu ne jis, tiek jo pusseserė, tiek pasaulio neišvydęs mažylis, gali pražūti. Kai jo giminaitė atvyko, jis sužinojo visą jos istoriją ir pažadėjo jai, kad jis suteiks jai viską, ko jai reikia naujam gyvenimui. “Niekas nenusipelno tokio gyvenimo, kokį turi ji” – sakė vaikinas. Tačiau mergina dar tada nenumanė, kad jos pusbrolis atvers jai ne tik namus, bet ir savo širdį. Vaikinas nusprendė galutinai padėti tašką sesės nesėkmingo gyvenimo linijoje ir ją įsivaikinti. Tai buvo vienas iš legalių sprendimų merginos situacijai tam, kad ji be rūpesčių galėtų būti registruota vaikino šeimoje. Tommy pasiryžo legaliai įteisinti tėvystės ryšius ir tapti savo pusseserei įtėviu. Merginos gyvenimas apsivertė kone aukštyn kojomis.

Įteisinus dokumentus, po savaitės pasaulį išvydo ir mažylis, kuris legaliai tapo Tommy anūku. Vaikinas nesijaučia didvyriu, nes jis negalėjo pasielgti kitaip savo giminaitės atžvilgiu. Jis visada buvo pasiruošęs visiems padėti, nesvarbu iš kokios bėdos tektų ką ištraukti.

Ji išgyveno daug traumatiškų patirčių, mažai kas žino jos istoriją.„- apie savo artimiausius pasakojo vaikinas.

Ant kojų atsistojusi mergina atlieka 90 procentų rūpinimosi mažyliu, tad vaikino gyvenimas sustojo tik dalinai.

Jis džiaugiasi galėdamas padėti savo dabar jau įdukrai ir tikrai mėgaujasi laiku, praleidžiamu su anūku.

Jeigu man reikia paspausti pauzę savo asmeniniam gyvenime porai metų tam, kad išsaugočiau dvi trapias gyvybes – tai verta.” – apie savo auką kalba 23-metis.

Šis vaikinas tūkstančiams tapo pavyzdžiu, kaip galima pasiaukoti dėl savo giminaičio, kuris bėdoje. Tikrai retas žmogus aukoja savo gražiausius savo gyvenimo metus dėl savo artimųjų, todėl jis vertas didžiausios pagarbos!

Daugelis benamių tikrai susiduria su įvairiomis priklausomybėmis, psichologinėmis negaliomis arba turi kokią nors kriminalinę praeitį. Taip, daug žmonių gatvėje dėl savo situacijos praranda daug moralinių vertybių, tačiau ši istorija yra ne apie tai. Elmer Alvarez…
Nesvarbu, tikite angelais sargais, ar ne, tačiau kasdien pasaulyje atsiranda atvejų, kai sunku paneigti stebuklų egzistavimą. Paryčiais iš penktadienio į šeštadienį Julie Evans Schaferling važiavo namo iš darbo traumatologijos skyriuje vietinėje ligoninėje. Vaizdas, kurį ji pamatė…


Rekomenduojami video:
8,346  
Back to Top ↑