Daktarė gelbėjusi avarijoje sunkiai sužalotą vaikiną manė, kad jis mirė. Tačiau po poros mėnesių ji sulaukė jaudinančios žinutės
Nesvarbu, tikite angelais sargais, ar ne, tačiau kasdien pasaulyje atsiranda atvejų, kai sunku paneigti stebuklų egzistavimą. Paryčiais iš penktadienio į šeštadienį Julie Evans Schaferling važiavo namo iš darbo traumatologijos skyriuje vietinėje ligoninėje.

Vaizdas, kurį ji pamatė kelyje, jai įsimins visam gyvenimui. Julie pamatė į stulpą įsirėžusį automobilį, jame sutraiškytą ir pusiau per langą išmestą vairuotoją. Ji buvo pirmoji įvykio vietoje, tad nieko nelaukiant Julie pasinaudojo savo žiniomis ir iškvietė greitąją iš karto profesionaliai instruktuodama paramedikus apie esamą situaciją.

23-metis Tommy Connolly gyveno labai aktyvų ir įprastą jo amžiaus vaikinams gyvenimą. Jis studijavo, intensyviai sportavo, siekė dalyvauti varžybose ir tuo pat metu dirbo. Jis tikrai neplanavo savo gyvenimo taip, kaip jis susiklostė po lemtingos…
Žmogus niekada nežino, kada jam gali atsitikti kas nors baisaus. Tačiau kai mažiausiai to tikiesi, gyvenime gali atsitikti bet kas. Angela Shymanski su dviem savo mažamečiais vaikais važiavo namo iš puikiai praleistų atostogų gamtos apsuptyje…Sulaukusi greitosios Julie liko iki pat paskutinės sekundės, kol vaikiną išlaisvino iš sumaitoto automobilio. Moteris matė, kad atvejis buvo beviltiškas, nes vaikinas patyrė labai rimtus viso kūno sužalojimus, kaulų lūžius šonkaulių, kojų, rankų, veido srityse, sutraiškytą plautį bei didelį kraujo praradimą.

Kai greitoji po 40 minučių trukusios išlaisvinimo operacijos pagaliau išjudėjo į ligoninę, Julie tiesiog meldėsi. Iš medikės patirties ji žinojo, kad šansų išgyventi jam nėra. Ji paprašė, kad jai praneštų dėl vaikino lemties, bet viskas, ką Julie sužinojo buvo tai, kad jam 3 kartus greitojoje dingo pulsas. Moteris grįžo namo ir jos veide tikrai matėsi ta našta, kuri prislėgia gydytojus atvejais, kai pacientui nebe įmanoma padėti.

 

Tačiau po dviejų mėnesių įvyko kai kas, kas sudrebino Julie gyvenimą it perkūnas iš giedro dangaus. Moteris gavo siūlymą draugauti Facebook tinkle ir žinutę. Joje prisistatė Caleb Trahan, vaikinas, kurį ji išgelbėjo toje autoavarijoje. Julie negalėjo patikėti, juk ji manė, kad jis mirė!

Moteris apsiverkė iš džiaugsmo žinodama, kad tą ankstyvą rytą ta gyvybė neužgeso. Netrukus jie susitiko ir galėjo apsikabinti. Caleb negalėjo rasti tinkamų žodžių savo dėkingumui išreikšti.

“Jūs esate mano naujas mėgstamiausias žmogus pasaulyje” – sakė vaikinas, kuris po dviejų mėnesių reabilitacijos po sužeidimų pagaliau ruošėsi palikti ligoninę.

Caleb yra nepaprastai dėkingas už antrą šansą gyventi ir už tai labiausiai dėkoja Julie, kuri pirma suteikė pačią skubiausią pagalbą. Dabar vaikinas aktyviai dalyvauja kampanijose, kurios skatina vairuotojus nesėsti už vairo mieguistiems ir pavargusiems, nes tai Caleb beveik kainavo gyvybę.

Nuo to laiko vaikinas pilnai atsistatė ir net nebejaučia jokių avarijos sukeltų traumų pasėkmių. Po tokio gyvenimą keičiančio įvykio jis pakeitė savo požiūrį į gyvenimą. Norėdamas atsilyginti už  duotą šansą gyventi jis pakeitė profesiją, pabaigė reikiamas kvalifikacijas ir dabar taip pat dirba mediku.

23-metis Tommy Connolly gyveno labai aktyvų ir įprastą jo amžiaus vaikinams gyvenimą. Jis studijavo, intensyviai sportavo, siekė dalyvauti varžybose ir tuo pat metu dirbo. Jis tikrai neplanavo savo gyvenimo taip, kaip jis susiklostė po lemtingos…
Žmogus niekada nežino, kada jam gali atsitikti kas nors baisaus. Tačiau kai mažiausiai to tikiesi, gyvenime gali atsitikti bet kas. Angela Shymanski su dviem savo mažamečiais vaikais važiavo namo iš puikiai praleistų atostogų gamtos apsuptyje…


Rekomenduojami video:
6,236  
Back to Top ↑