Kai daktaraii norėjo atjungti gyvybę palaikantį aparatą vyro sūnui, jis tam pasipriešino užsirankindamas su ginklu palatoje. Tai, kas nutiko po to, buvo lyg iš filmo scenarijaus
Ne vienas iš mūsų gyvenime jau patyrėme artimo netektį. Tai yra labai skaudus įvykis, dažnai net pakeičiantis gyvenimą. O skaudžiausia būna tada, kai tėvai amžiams turi atsisveikinti su savo vaikais. Pickering šeima iš Teksaso išgyveno tikrų tikriausią košmarą, kai George II (antrasis) sūnus George III (trečiasis) patyrė labai rimtą širdies smūgį.

27-erių vaikinas dėl savo būsenos paniro į komą, o jo gyvybę palaikė tik aparatai. Šeima išgyveno pačias košmariškiausias dienas, kurių metu jų sūnaus smegenys buvo paskelbtos kaip mirusios. Taip George II ir jo žmonos buvo klausiama, ar jie svarsto apie galimybę paaukoti jų sūnaus organus. Tai buvo didžiausia tragedija, kurią patyrė ši šeima gyvenime.

Jiems gydytojai kone liepė atsisveikinti su sūnumi ir užbaigti jo gyvenimą. Sielvarto persmelkta mama ir brolis sutiko su gydytojais ir pasitikėjo jų kompetencija, tačiau tėvas George II negalėjo susitaikyti su tuo, kad tai yra vienintelė opcija. Prislėgtas vyras prisigėrė ir įsiveržė į intensyvios terapijos skyrių ginkluotas. Grasindamas visiems gydytojams ir seselėms, jis sugebėjo užsirakinti sūnaus palatoje.

Net didžiausiam priešui nepalinkėtume atsibusti tokiame košmare, kaip atsibudo šeima iš Tenesio valstijos, JAV. Nicole ir Chris Davidson suguldę savo tris vaikus miegoti tikrai nesitikėjo, kad po poros valandų jus pažadins dūmų kvapas. Staiga šeimos…
Dažnas žmogus įsigyja šunį namams dėl apsaugos, tačiau neretai būna taip, kad keturkojai tampa per daug meilūs net nepažįstamiems įsibrovėliams. Internete pilna eksperimentinių video, kuriuose profesionalūs dresuotojai įsilaužia į namus ir stebi, kaip elgiasi namus…Jis nenorėjo susitaikyti su mintimi, kad jo sūnaus gyvybę palaikantys aparatai jau tuoj bus atjungti. Užsibarikadavęs tėvas prie sūnaus palatos lovos praleido net 3 valandas. Dėl ligoninėje buvusių žmonių gyvybei gresiančio pavojaus buvo iškviesta policija ir sustiprintas būrys. George II buvo bandoma visaip išprašyti ir pasiduoti policijai, tačiau verkiantis vyras negalėjo prarasti paskutinės vilties.

Jis laikė sūnų už rankos ir maldavo jo parodyti kokį nors ženklą. Staiga jis pajuto, kaip George III stipriai suspaudė jo ranką. Tėvas pajuto nepaprastai didelį palengvėjimą, nes jo viltis, kad sūnus išgyvens, buvo teisinga. Jis pasidavė policijai, tačiau jis atskleidė jiems, kad jo sūnus pradėjo vėl reaguoti į aplinką. Patikrinę vaikino būseną gydytojai nustebo, nes George III iš tikrųjų reagavo į aplinkinių veiksmus ir atgavo dalinį sąmoningumą.

Visas veiksmas atrodė lyg iš filmo, tačiau kaip tai būtų neįtikėtina, tai įvyko iš tikrųjų. George II buvo pasodintas 10 mėnesių į kalėjimą už padarytą nusikaltimą grasinant aplinkiniams ir dėl užsibarikadavimo sūnaus palatoje. Tačiau netrukus jis buvo išlaisvintas. Be abejonės, jis padarė nusikaltimą, tačiau paskutinio šiaudo griebęsis tėvas išgelbėjo savo sūnui gyvybę.

“Visi skubėjo. Gydytojai, seselės, visi.” – sakė tėvas. Jis tenorėjo duoti dar vieną šansą savo sūnui sugrįžti ir jam pavyko. Tėvo veiksmai be abejonės yra pateisinami, todėl netrukus visiškai po komos atsigavęs sūnus galėjo sutikti Kalėdas šeimos apsuptyje. “Taip, buvo pažeisti įstatymai, tačiau jie buvo pažeisti dėl pačių geriausių priežasčių. Būtent dėl to aš esu čia. Tai buvo meilė, tikra meilė” – apie savo tėvo žygdarbį kalbėjo visiškai pasveikęs vaikinas.Net didžiausiam priešui nepalinkėtume atsibusti tokiame košmare, kaip atsibudo šeima iš Tenesio valstijos, JAV. Nicole ir Chris Davidson suguldę savo tris vaikus miegoti tikrai nesitikėjo, kad po poros valandų jus pažadins dūmų kvapas. Staiga šeimos…
Dažnas žmogus įsigyja šunį namams dėl apsaugos, tačiau neretai būna taip, kad keturkojai tampa per daug meilūs net nepažįstamiems įsibrovėliams. Internete pilna eksperimentinių video, kuriuose profesionalūs dresuotojai įsilaužia į namus ir stebi, kaip elgiasi namus…


Rekomenduojami video:
5,786  
Back to Top ↑