Moteris važiuodama pastebėjo mergaitę, mojuojančią šalikelėje. Sustojusi prie jos moteris pamatė tai, kas atėmė jai žadą

ReklamaŽmogus niekada nežino, kada jam gali atsitikti kas nors baisaus. Tačiau kai mažiausiai to tikiesi, gyvenime gali atsitikti bet kas. Angela Shymanski su dviem savo mažamečiais vaikais važiavo namo iš puikiai praleistų atostogų gamtos apsuptyje Kalgaryje, Kanadoje.

Jos dukra Lexi tuo metu buvo 5-erių, o mažylis Peter buvo vos 10 savaičių amžiaus. Staiga moteris važiuodama greitkeliu pajuto, kad užmiega. Ji nesuvaldė savo automobilio ir nulėkė tiesiai nuo stataus, 12 metrų aukščio pylimo. Tai buvo viena baisiausių akimirkų šios šeimos gyvenime.

Automobilis buvo sumaitotas, Angela patyrė daugybę kaulų lūžių ir buvo be sąmonės. Mažylis buvo tvirtai prisegtas savo kėdutėje, tačiau nuo įbrėžimų kraujavo. 5-metė Lexi trumpam irgi buvo netekusi sąmonės, tačiau ji atsipeikėjo išgirdusi broliuko verksmą. Mergaitė bandė pažadinti mamą, tačiau jai nepasisekė. Angela nuo patirtų traumų ir skausmo buvo visiškai be sąmonės.

Nesvarbu, tikite angelais sargais, ar ne, tačiau kasdien pasaulyje atsiranda atvejų, kai sunku paneigti stebuklų egzistavimą. Paryčiais iš penktadienio į šeštadienį Julie Evans Schaferling važiavo namo iš darbo traumatologijos skyriuje vietinėje ligoninėje. Vaizdas, kurį ji pamatė…
Praėję metai smogė milijonams žmonių visame pasaulyje. Karantino sąlygomis uždaryta buvo tūkstančiai verslų, tad daugybė žmonių ne tik neteko darbų sunkiausiu metu, bet ir vos suduria galą su galu artimiausiam mėnesiui. Rosa dirbo namų tvarkytoja viename Niujorko…


Reklama
Basa ir apibraižyta mergaitė nusprendė, kad jai pačiai teks imtis iniciatyvos ir prisišaukti pagalbos. Neįtikėtinu būdu ji užkopė į stačią ir labai šakotą ir akmenuotą pakalnę, į kurią ne kiekvienas suaugęs žmogus įliptų. Gelbėtojai, kurie paskui išgelbėjo šeimą, nusileidimui nuo šlaito net naudojo virves ir kitas pagalbines priemones.

Ji stovėjo šalikelėje ir verkė bei mojavo prašydama pagalbos. Pati pirma ją pamatė vairuotoja, važiavusi su šeima, kuri nedelsiant sustojo prie mažos mergaitės. Moteris neteko amo kai pamatė žemai pačioje griovio apačioje sumaitotą automobilį ir kai ji sužinojo, kad jame yra dar jos mama ir kūdikis.

Tą akimirką sustojo ir kitas vairuotojas, kuris nedelsiant iškvietė greitąją pagalbą. Atvykę gelbėtojai atvyko pačiu laiku, nes Angela širdis buvo jau sustojusi. Ji buvo atgaivinta įvykio vietoje ir visi trys avarijos dalyviai buvo sraigtasparniu nugabenti į ligoninę. Laimei, Lexi patyrė tik minimalius sužeidimus ir jos gyvybei pavojus negrėsė.

Mažylis Peter nuo smūgio ir sukrėtimo turėjo kraujavimą smegenyse, tačiau skubiai atlikta neurochirurginė operacija išgelbėjo ir mažylio gyvybę.  Štai Angela turėjo kur kas baisesnes prognozes, nes ji patyrė daugybinius stuburo, šonkaulių ir kitų kaulų lūžius. Moterį graužė didelė kaltė dėl to, kad ji užmigo už vairo.

Tačiau daktarai praėjus kuriam laikui po avarijos moteriai pranešė labai šokiruojančią žinią. Moteris nebuvo užmigusi už vairo, kaip ji manė labai ilgą laiką. Jai buvo sustojusi širdis. Ji niekada nebuvo pajutusi jokių simptomų, tačiau Angela turėjo įgimtą ir visą gyvenimą nepasireiškusį širdies defektą.

Laimei, po atliktų operacijų ir ilgų metų reabilitacijos moteris gali vėl vaikščioti, o jos širdies būklė yra taip pat kontroliuojama nuo to laiko, kai jai buvo duota diagnozė. Labiausiai Angela negali patikėti savo dukros drąsa, kuri nepabijojo pabandyti surasti pagalbą ir išgelbėti jos broliuką ir mamą.

Mergaitė buvo apdovanota medaliu už drąsą, nes jeigu ne jos pastangos prisišaukti pagalbos, jos mamos ir jos broliuko šiandien nebebūtų tarp gyvųjų.Nesvarbu, tikite angelais sargais, ar ne, tačiau kasdien pasaulyje atsiranda atvejų, kai sunku paneigti stebuklų egzistavimą. Paryčiais iš penktadienio į šeštadienį Julie Evans Schaferling važiavo namo iš darbo traumatologijos skyriuje vietinėje ligoninėje. Vaizdas, kurį ji pamatė…
Praėję metai smogė milijonams žmonių visame pasaulyje. Karantino sąlygomis uždaryta buvo tūkstančiai verslų, tad daugybė žmonių ne tik neteko darbų sunkiausiu metu, bet ir vos suduria galą su galu artimiausiam mėnesiui. Rosa dirbo namų tvarkytoja viename Niujorko…

ReklamaRekomenduojami video:
15,682  
Back to Top ↑