Mokyklos direktorė sužinojo 77-erių valytojos paslaptį, kurią ji slėpė visą gyvenimą. Senolė nesitikėjo…
Kai mokyklos duris peržengė Frances Buzzard ieškodama darbo, niekas per daug nesitikėjo iš vidutinio amžiaus moters. Tačiau per daugybė metų Miss Frances ne tik išpildė, tačiau ir pranoko visų lūkesčius. Visada ypatingai paslaugi ir mandagi moteris jau porą dešimtmečių demonstruoja nepriekaištingą darbo etiką.

Jos energija ir meile paprastam darbui žavisi visi mokytojai ir administracija.  Tačiau ne ką mažiau moterį mėgsta ir visi pradinukai, su kuriais Frances daug bendrauja kasdien. Nors Frances dabar yra bent du kartus vyresnė už daugelį mokyklos darbuotojų, tačiau darbo prasme ji padaro trigubai daugiau už kitus. Mažai kas žinojo jos asmeninio gyvenimo detales, nes Frances nelabai jomis dalinosi.

Penktadienį pramogų pasaulis aidi nuo naujo skandalo – pradedami kurti memai  apie šį įvykį  
Egzistuoja nuomonė, kad vyresnio amžiaus žmonės už vairo kelia tokią pačią grėsmę keliuose kaip ir girti arba be teisių važinėjantys jaunuoliai. Dažniausiai vairuotojams nepatinka, kai senoliai važiuoja keliuose per lėtai, kas taip pat sukelia avarines…Tačiau vieną dieną valgyklos darbuotoja kalbėjo su Frances apie gimtadienius ir senolė prisipažino, kad niekada gyvenime nėra šventusi gimtadienio. Valgyklos vedėja žinojo, kad privalo ką nors padaryti dėl šios mylimos bendradarbės, kuri praleido gyvenime tiek daug malonių akimirkų. Moteris iš karto paslapčia nuėjo pas mokyklos direktorę, kuri taip pat buvo priblokšta dėl Frances paslapties.

 

Moterys netrukus ėmė planuoti slaptą siurprizą mylimai valytojai, kuri per daugybę metų nusipelnė didžiausios ir gražiausios šventės. Artėjant senolės gimtadieniui, kuris turėjo vykti sausio 30-tą, direktorė ir kiti darbuotojai slapta suorganizavo nemažą renginį mokyklos sporto salėje. Joje buvo papuošimai, didžiulis plakatas su gimtadienio sveikinimais iš daugybės mokytojų ir mokinių, saldėsiai ir specialiai Frances sukurta programa.

 

Apie siurprizą Frances nežinojo nič nieko, nes visi sugebėjo puikiai išlaikyti paslaptį. Nors mokyklos komanda privalėjo pasveikinti Frances savaite per anksti, nes kitą savaitę ji nedirbs, tačiau jos laukianti staigmena bus ne ką mažiau įspūdinga. Kai visi patyliukais susibūrė salėje, senolė buvo pakviesta.

Ji iki pat paskutinės akimirkos manė, kad turi kažką pavalyti, tačiau pilnoje salėje pasigirdo tik garsus “siurprizas”! Žado netekusi moteris iš pradžių nesuprato, kas vyksta, tačiau netrukus ją pakvietė atsisėsti į savo specialų “sostą” ir uždėjo šventinę juostą bei gimtadienio karūną. Netrukus pasigirdo visų garsiai dainuojama “Su gimimo diena” ir buvo parodytas smagus filmukas su Frances gyvenimo nuotraukomis.

Reklama

Be abejo, mokykla neturėjo daug moters asmeninių nuotraukų, tačiau kažkas pasistengė ir įklijavo Frances atvaizdą į nuotrauką iš mėnulio, Vudstoko festivalyje ir kitur. Salėje buvo daug juoko, džiaugsmo ir šypsenų. Frances pripažino, kad tai yra pirmas kartas jos gyvenime, kai kas nors taip dėl jos pasistengė.

Moteris papasakojo, kad jos gyvenimas visada buvo nepavydėtinas. Jos šeima užaugo ypatingai vargingai, nešventė ne tik gimtadienių, tačiau net ir didžiųjų metų švenčių. Senolė prisimena, kaip vaikystėje kiekvienais metais Kalėdoms gaudavo vaisių ir riešutų.

 

Ką jau kalbėti apie gimtadienius, kurių niekas neruošė, tačiau į kuriuos negalėjo ateiti šaltą sausio pabaigos dieną. Šios pirmosios jos gimtadienio šventės metu moteris užpūtė žvakutes, susmeigtas ant pyragaičių ir šluostė džiaugsmo ašaras.

 

Visos dienos metu buvo nufilmuotas vaizdo klipas su šia staigmena, kuris dėl savo nuostabaus ir širdį veriančio turinio greitai apskriejo daugybę žiniasklaidos kanalų. Nors tai buvo itin gražus gestas iš mokytojų pusės, visiems mokiniams taip pat buvo naudinga pamatyti, kaip reikia pagerbti ir pasirūpinti vyresnės kartos žmonėmis.

Galiausiai mokyklos bendruomenė gavo puikią progą parodyti, kaip jie vertina ir myli Frances, kuri nusipelno kur kas daugiau, nei vienas gimtadienis gyvenime.

Gimtadienio siurprizo akimirkos vaizdo įraše:

Penktadienį pramogų pasaulis aidi nuo naujo skandalo – pradedami kurti memai  apie šį įvykį  
Egzistuoja nuomonė, kad vyresnio amžiaus žmonės už vairo kelia tokią pačią grėsmę keliuose kaip ir girti arba be teisių važinėjantys jaunuoliai. Dažniausiai vairuotojams nepatinka, kai senoliai važiuoja keliuose per lėtai, kas taip pat sukelia avarines…


Rekomenduojami video:
10,351  
Back to Top ↑