Kai nurengiau merginą dingo visa aistra: „Tokį vaizdą buvau matęs tik senoviniuose filmuose“
Visi čia rašo apie įsimintiniausią vasaros romaną rašo, tai aš taip pat noriu parašyti apie savąjį. Bet jį visą gyvenimą prisiminsiu ne iš gerosios pusės.

Nesu aš rašytojas, nelabai moku pasakoti istorijas, bet pamėginsiu. Viskas prasidėjo nuo susirašinėjimų žinutėmis. Mergina nuotraukose atrodė ledinė. Tikrai graži, ilgaplaukė blondinė su efektinga figūra.

Susitarėme susitikti. Pradžioje susitikome kavinėje. Kalba rišosi, radome daug bendro, smagiai leidome laiką, juokėmės. Kavinei užsidarius pasiūliau eiti pas mane, nes gyvenau netoli tos vietos. Namuose turėjau gėrimų, užkandžių. Tikėjausi gero vakaro, neslėpsiu.

Dažnas žmogus įsigyja šunį namams dėl apsaugos, tačiau neretai būna taip, kad keturkojai tampa per daug meilūs net nepažįstamiems įsibrovėliams. Internete pilna eksperimentinių video, kuriuose profesionalūs dresuotojai įsilaužia į namus ir stebi, kaip elgiasi namus…
Penktadienio vakarą socialiniuose tinkluose pasipylė nepasitenkinimas Palangoje rengtu Natalijos Bunkės koncertu privačioje šventėje, kuri vyko svečių namuose „Forest Palanga Resort“. Gyventojai sako, kad muzikos garsas po 23 valandos vertė ne vieną iš lovos, buvo ir…Ką gi, atsivedžiau savo gražuolę į namus. Tačiau kai nusiavė batus, visas grožis dingo. Jos kojos skleidė nemalonų kvapą. Nežinau, ar batai nekokybiški, ar nuo lietaus permirkę ir prarūgę, ar koks pėdų grybelis. Bet kvapas buvo išties nosį riečiantis. Kojos nebuvo juodos, bet ir neprižiūrėtos. Apie pedikiūrą ji tikrai nebuvo girdėjusi. Kažkaip iki to laiko nebuvau atkreipęs dėmesio, bet manikiūro ji taip pat neturėjo. Gal ir negražu taip kalbėti apie moteris, bet kaip būti tokiai netvarkingai, nesuprantu? Na, bet tai tik detalės. Toliau buvo blogiau. Pradėjome gurkšnoti gėrimus ir tas kojų kvapas nebeatrodė toks erzinantis.

Susėdome arčiau, apsikabinom, pradėjau ją tyrinėti. Pažiūrėjau, kad ant rankos didelis žiedas. Sidabrinis. Pradėjau klausinėti, koks čia žiedas. Pasakė, kad močiutės palikimas. Numoviau apžiūrėti, ar tikrai sidabras, ar kokia bižuterija. Ir kitoje žiedo pusėje pamačiau, kaip žiedas aplipęs nešvarumais, lyg kokia koše. Net supykino. Mergina nesusikuklino, pamatė mano išraišką, paaiškino, kad nuo saulės kremo, muilo dažnai plaunant rankas (aha, jau patikėjau) žiedas greitai apsineša. Man toks įspūdis susidarė, kad nuo močiutės jaunystės laikų tas žiedas taip ir nebuvo valytas… Na, po to sekė dar gražiau. Pradėjome glamonėtis, nusirenginėti. O mergina, pasirodo, neskuta nei kojų, nei bikini zonos. Jūs įsivaizduokite, kaip tai atrodo ir „užveda“? Tik senoviniuose filmuose tokius vaizdus buvau matęs.

Visai atvėsau… Pasakiau, kad man ryt anksti keltis į darbą. Galite įsivaizduoti, kaip man buvo riesta, kad net pačiam norėjosi bėgti iš savo namų? Galiausiai mergina susiprato ir išėjo. Nežinau, panos, jūs man pasakykit, kaip galima taip neprisižiūrėti? Nebent specialiai, kad atbaidytų vyrus, tada taip, pasisekė 100 proc.! Vasarą nutinka karščiausi vasaros romanai! Papasakokite apie juos ir laimėkite! Naujienų portalas lrytas.lt ir elektroninė parduotuvė Romantika.lt kviečia skaitytojus dalintis savo nepamirštamos nakties atsiminimais ir laimėti vertingus prizus! Skelbiame rašinių konkursą „Mano karščiausias vasaros romanas“. Viskas, ką jums reikia padaryti – aprašyti savo nepamirštamiausią, karčiausią, įspūdingiausią romaną gyvenime. Galbūt jis tęsiasi iki šiol? O galbūt tam nebuvo lemta įvykti? Papasakokite savo istoriją. Rašinius siųskite [email protected]. 3 daugiausiai dėmesio sulaukusių istorijų nugalėtojai bus apdovanoti. 1 vietos nugalėtojui teks 300, 2 – 200, o 3 – 100 eurų vertės dovanų kuponai apsipirkti Romantika.lt el. parduotuvėje, kurioje rasite tinkamiausius atributus nepamirštamai nakčiai! Istorijų laukiame iki rugpjūčio 12 dienos. Nugalėtojai bus skelbiami rugpjūčio 15 dieną.  Visos atsiųstos istorijos portale galės būti skelbiamos anonimiškai. Portalas lrytas.lt pasilieka teisę neskelbti istorijų, neatitinkančių LR teisės aktų. Ši subjektyvi autoriaus nuomonė nebūtinai sutampa su redakcijos: už skaitytojo turinį lrytas.lt neatsako.

Dažnas žmogus įsigyja šunį namams dėl apsaugos, tačiau neretai būna taip, kad keturkojai tampa per daug meilūs net nepažįstamiems įsibrovėliams. Internete pilna eksperimentinių video, kuriuose profesionalūs dresuotojai įsilaužia į namus ir stebi, kaip elgiasi namus…
Penktadienio vakarą socialiniuose tinkluose pasipylė nepasitenkinimas Palangoje rengtu Natalijos Bunkės koncertu privačioje šventėje, kuri vyko svečių namuose „Forest Palanga Resort“. Gyventojai sako, kad muzikos garsas po 23 valandos vertė ne vieną iš lovos, buvo ir…


Rekomenduojami video:
16,148  
Back to Top ↑