To dar nebuvo, mokytoja susituokė su savimi: Priežastis – stulbina
Vieniša moteris susituokė netradicinėje ceremonijoje, apsupta artimiausių draugų 28-ių Patricia Christine 2020 metų gegužės 30 dieną davė įžadus „įsipareigojimo“ ceremonijoje.

Vestuves ji šventė praėjus vos aštuoneriems metams po sužadėtuvių.

Mokytoja iš Sidnėjaus, Australijos, ištisas savaites planavo renginį, kuriam nusipirko vestuvinį žiedą ir gėles, rašo dailystar.co.uk.

Priežastis – stulbina

Ji buvo pasiryžusi padėti moterims labiau vertinti save ir ištekėjo už savęs, taip pademonstruodama meilę sau.

Ją lydėjo devyni artimi draugai, kai ji davė sau įžadus 30 minučių trukusioje „emocingoje“ ceremonijoje.

Noriu ir aš papasakoti apie savo slaptą pabėgimą. Tik mano pabėgimas neatnešė man tiek džiaugsmo, kiek tikėjausi... Pabėgau aš pas meilužį, pasiėmiau vaiką, palikau vyrą, namus, visą namų ūkį. Buvau įsimylėjusi, man iau, kad manęs…
Visi esame patyrę tą jaudulį prieš pirmą darbo dieną naujoje darbovietėje. Tačiau vaikino vardu Walter Carr nauja karjera pakibo ant plauko, kai jo automobilis netikėtai sugedo. Walter bandė susirasti, kas jį pavėžėtų pas klientus kitą…Patricija pažadėjo mylėti save, nepaisant gyvenime padarytų klaidų ir įsipareigojo pasitikėti savimi, kad įgyvendintų savo svajones.

Ji sakė: „Norėjau nepaisyti visuomenės lūkesčių ir parodyti moterims, kad svarbiausi mūsų santykiai yra su savimi. Mes visą gyvenimą ieškome žmogaus, kuriam pasižadėtume, bet nedarome to pirmiausia pačioms sau“.

Po ceremonijos svečiai surengė paprastą pikniką ant žolės.

Savo didžiąją švente Patricia pasidalijo „Instagram“ tinkle su daugybe nuotraukų, kurių vienoje užfiksuotas ir deimantinis žiedas su prierašu „Aš pasakiau „taip“… sau.“

Nors nuotraukos sulaukė širdžiai mielų šeimos ir draugų komentarų, ne visi palaikė jos sprendimą. Kai kurie komentarai ją nuliūdino, bet ji su viskuo susitaikė.

Nors ir susituokė, Patricija neatmeta galimybės susirasti partnerį ateityje. Ji tiki, kad sutelkusi dėmesį ir meilę sau, jai seksis geriau ir ji ras tinkamą žmogų.

Noriu ir aš papasakoti apie savo slaptą pabėgimą. Tik mano pabėgimas neatnešė man tiek džiaugsmo, kiek tikėjausi... Pabėgau aš pas meilužį, pasiėmiau vaiką, palikau vyrą, namus, visą namų ūkį. Buvau įsimylėjusi, man iau, kad manęs…
Visi esame patyrę tą jaudulį prieš pirmą darbo dieną naujoje darbovietėje. Tačiau vaikino vardu Walter Carr nauja karjera pakibo ant plauko, kai jo automobilis netikėtai sugedo. Walter bandė susirasti, kas jį pavėžėtų pas klientus kitą…


Rekomenduojami video:
9,154  
Back to Top ↑