Moterys, gimusios po šiuo Zodiako ženklu, yra tikros karalienės
Štai 8 faktai, kurie tai patvirtina.

Jos kūrybingos.

Gimusios po Liūto ženklu išsiskiria nestandartiniu mąstymu, ir dažniausiai kompanijoje pačios geriausios idėjos ateina būtent joms. Dėka savo kūrybinio potencialo jos neretai tampa puikiomis verslininkėmis ar vadybininkėmis.

Jos nepakartojamos.

Moterims-Lūtėms nereikia specialiai atkreipti į save dėmesio, todėl kad vyrus prie jų traukia lyg magnetu. Daugelis moterų joms pavydi, todėl kad nepaisant visų beviltiškų bandymų, joms vis tiek nepavyksta konkuruoti su natūraliu Liūčių žavesiu.

Jos turi savo stilių.

Jos žinomos tiek karališku skoniu, tiek ir aukštais standartais, kuriais vadovaujasi, rinkdamosi garderobą.
Jų garderobas – tai ne daugybė pigių drabužių, o keli elegantiški ir kruopščiai parinkti aprangos elementai,kurie joms tinka idealiai.

Jos protingos.

Taip išėjo, kad mažas kačiukas Čikis ir miniatiūrinis šunelis Lil Naget atsidūrė vienoje prieglaudoje vienu ir tuo pačiu metu. Nors Čikis ir gimė mažesnis nei įprasta, tačiau turėjo gerą sveikatą ir buvo labai aktyvus. Ko…
Šią genialią gudrybę nusižiūrėjau pas virėją… Česnakų milteliai – tai tikrai universalus priedas! Jis suteikia produktams gardų kvapą, tuo pačiu metu išlieka gaivus kvėpavimas. Dėka gero tirpimo jis idealiai tinka ruošti padažus ir marinatus. Jis…Moterys-Liūtės – tai visada, kaip sakoma „pilnas rinkinys“, todėl kad jos ne tik patrauklios, linksmos ir pasižymi nepriekaištingu skoniu, jos dar ir labai protingos.

Jos tikros draugės.

Jūs ne tik nenuobodžiausite su Liūtėmis, tačiau galėsite ir pasikliauti jomis bet kuriuo paros metu. Draugams jos visada pasiruošusios pademonstruoti visą savo kantrybę ir meilę.

Jos sėkmingos.

Moterys, gimusios po šiuo ženklu, žino, kaip susidoroti su sudėtingiausiais išbandymais. O dar jos yra iš tikrųjų stiprios asmenybės, sugebančios vesti paskui save žmones. Jos ne iš tų, kurie gyvena tik svajonėmis, nors ir didelėmis, ne – jos pasiruošusios įtemptai dirbti , kad pasiektų visus savo tikslus.

Po Liūto ženklu gimė Madona, Dženifer Lopez, Šarliz Teron, Mila Kunis, Vitni Hiuston.

Taip išėjo, kad mažas kačiukas Čikis ir miniatiūrinis šunelis Lil Naget atsidūrė vienoje prieglaudoje vienu ir tuo pačiu metu. Nors Čikis ir gimė mažesnis nei įprasta, tačiau turėjo gerą sveikatą ir buvo labai aktyvus. Ko…
Šią genialią gudrybę nusižiūrėjau pas virėją… Česnakų milteliai – tai tikrai universalus priedas! Jis suteikia produktams gardų kvapą, tuo pačiu metu išlieka gaivus kvėpavimas. Dėka gero tirpimo jis idealiai tinka ruošti padažus ir marinatus. Jis…


Rekomenduojami video:
10,149  
Back to Top ↑