Geriausios profesijos pagal jūsų Zodiako ženklą
Vienas svarbiausių gyvenimo pasirinkimų yra profesija. Labai svarbu pasirinkti tokį darbą, kuris patiktų ir būtų noro tokį darbą dirbti. Svarbu žinoti savo charakterio savybes, kad galėtumėte teisingai apsispręsti, kokia veikla jums teikia džiaugsmą.

Ožiaragis

Šis išmintingas Zodiako ženklas tinka darbams, kuriems reikia pragmatiškumo ir gerai apibrėžtų užduočių.

Ožiaragiai dažnai yra užsispyrę ir griežti, o tai ne visada yra pageidaujamos darbuotojo savybės, tačiau gali būti didelis pranašumas dirbant vadovaujamose ir konkurencingose pareigose.

Geriausios profesijos Ožiaragiui: vadovas, buhalteris, bankininkas, medicinos darbuotojas, mokytojas, kompiuterių programuotojas.

Vandenis

Vandeniai yra žinomi dėl savo smalsumo ir savarankiškumo. Jie klesti darbuose, kuriuose reikia netradicinio mąstymo. Vandeniams patinka iššūkiai, ypač tokie, kurie verčia pranokti savo dabartinį žinių lygį.

Vieno į Klaipėdą atvykusio kauniečio gyvenimas vos neapsivertė aukštyn kojom dėl policijos klaidos. Į pareigūnų pakištą alkoholio matuoklį vyras įpūtė kone pusantros promilės alkoholio, tačiau, sako, esą nė lašo negėrė dvi paras. Vyras su parodymais…
Prieš tarptautinį grožio čempionatą „OMC World Cup“ Oksana Pikul (39 m.) teigia patyrusi išdavystę. Besiruošdama šiam konkursui žinoma moteris savo makiažo idėja pasidalijo su vizažo trenere Birute Padjediene. Oksana teigė ja pasitikėjusi, tačiau, kaip dabar…


Reklama
Taip pat Vandeniams patinka įvairios sritys, kuriose yra išnaudojama jų smalsi prigimtis ir suteikiamas naujas tikslas.

Geriausios profesijos Vandeniui: treneris, aplinkos inžinierius, tarpininkas, aktorius, mokslininkas, duomenų analitikas.

Žuvys

Žmonės, gimę po Žuvų ženklu, yra labai intuityvūs ir paprastai turi emocinę išmintį, dėl kurios jie puikiai atlieka kantrybės ir supratingumo reikalaujančius darbus.

Žuvys taip pat yra jautrios, o tai gali joms pakenkti srityse, kuriose paprastai sulaukiama daugiau kritikos, pavyzdžiui, aptarnaujant klientus.

Geriausios profesijos Žuvims: verbuotojas, fizioterapeutas, socialinis darbuotojas, pardavėjas.

Avinas

Avinas yra apibūdinamas kaip ryžtingas, stiprios valios ir konkurencingas ženklas. Nors šie bruožai gali atrodyti nelabai malonūs, tačiau būtent dėl jų Avinas puikiai tinka darbams, kuriems reikia lyderio savybių ir užsispyrimo.

Geriausios profesijos Avinui: stomatologas, chirurgas, finansų analitikas, viešbučių vadovas, statybininkas.

Jautis

Jaučio zodiako ženklo žmonės apibūdinami kaip ryžtingos, patikimos ir sąžiningos asmenybės, kurios taip pat trokšta stabilumo. Jautis dėl savo kantrybės gali ilgai dirbti, palikdamas erdvės ir kūrybiškumui.

Geriausios profesijos Jaučiui: mados dizaineris, kraštovaizdžio kūrėjas, bankininkas, finansų patarėjas, vadybininkas.

Dvyniai

Dvyniai turi daug talentų ir yra labai prisitaikantys, tačiau jiems reikia iššūkių, kad jie klestėtų savo darbo vietoje.

Taip pat Dvyniams reikia nuolatinio judesio, dinamiškų tarpusavio santykių bei įdomių užduočių.

Nors jiems verčiau nesiimti vadovaujančių pareigų, nepaisant to,  jie dėl savo prigimtinio žavesio gali būti puikūs lyderiai.

Geriausios profesijos Dvyniui: mokytojas, vertėjas, viešųjų ryšių specialistas, projektų vadovas, komunikacijos specialistas.

Vėžys

Vėžiai iš prigimties yra puoselėtojai ir problemų sprendėjai. Jie yra atsakingi ir atsargūs, tačiau kartais gali būti laikomi kaip išsiblaškiusiais svajokliais dėl savo polinkio į kūrybiškumą.

Geriausios profesijos Vėžiu: slaugytojas, maisto tiekėjas, turinio vadybininkas, mokytojas, logopedas, socialinis darbuotojas.

Liūtas

Ambicingi ir pasitikintys savimi Liūtai ne veltui vadinami zodiako karaliais.

Liūtai gali būti šiek tiek arogantiški ir ne visada gerai dirba komandoje. Jie klesti eidami vadovaujančias pareigas, ypač jei gauna pagyrų ir yra pripažįstami.

Geriausios profesijos Liūtui: aktorius, dizaineris, renginių planuotojas, rinkodaros specialistas, pardavimų atstovas.

Mergelė

Mergelės yra kruopščios, tvarkingos ir kraštutinės perfekcionistės, todėl puikiai tinka darbams, kuriems reikia atidumo ir dėmesio detalėms.

Jos puikiai atlieka darbus, kuriems reikia susikaupimo ir dalykiško požiūrio, pavyzdžiui, tvarkantis su pinigais, sauga, projektų valdymu ir tyrimais.

Geriausios profesijos Mergelei: tyrėjas, investuotojas, terapeutas, statistikas, mašinistas, vadovo padėjėjas.

Svarstyklės

Svarstyklės yra nepaprastai žavios ir bendraujančios asmenybės. Tai žmonės, su kuriais tiesiog norisi būti kartu. Jos pilnos geros energijos ir daro žmones laimingus.

Dėl to Svarstyklės puikiai tinka bet kokiam su klientais susijusiam darbui. Svarstyklės taip pat puikiai tinka profesijai, kuri suteikia joms teisę priimti galutinį sprendimą ir turėti galimybę kilti karjeros laiptais.

Geriausios profesijos Svarstyklėms: žmogiškųjų išteklių vadovas, teisės analitikas, renginių planuotojas, verslininkas.

Skorpionas

Skorpionai yra labai protingi. Jie smalsūs, gudrūs ir nenurimsta tol, kol neranda atsakymo į klausimą. Kad kuo geriau išnaudotų savo profesinį gyvenimą.

Skorpionai turi siekti karjeros, kuri būtų prasminga ir padėtų žmonėms tobulėti, augti ar pasiekti tikslą tam tikroje jų gyvenimo srityje.

Geriausios profesijos Skorpionui: psichologas, gydytojas, inžinierius, rinkos analitikas, finansų patarėjas.

Šaulys

Šauliai yra linksmi, bendraujantys, sąmojingi bei dosnūs. Jie yra žmonės, kurie pirmi nutraukia nepatogią tylą. Vienintelis dalykas, kuris tikrai gali apkartinti Šaulio gyvenimą, yra varginanti kasdienybė.

Jiems reikia smagaus iššūkio ir galimybės skleistis jų žaviai asmenybei. Šauliai puikiai atlieka kūrybinius ir energijos reikalaujančius darbus. Taip pat puikiai eina pareigas, kurioms reikia viešo kalbėjimo ar pasirodymo.

Geriausios profesijos Šauliui: prekės ženklo ambasadorius, viešųjų ryšių vadovas, plėtros pareigūnas, instruktorius, tyrėjas, kelionių agentas, asmeninis treneris.

Šaltinis: https://www.ziprecruiter.com/blog/the-best-jobs-for-your-astrol

Vieno į Klaipėdą atvykusio kauniečio gyvenimas vos neapsivertė aukštyn kojom dėl policijos klaidos. Į pareigūnų pakištą alkoholio matuoklį vyras įpūtė kone pusantros promilės alkoholio, tačiau, sako, esą nė lašo negėrė dvi paras. Vyras su parodymais…
Prieš tarptautinį grožio čempionatą „OMC World Cup“ Oksana Pikul (39 m.) teigia patyrusi išdavystę. Besiruošdama šiam konkursui žinoma moteris savo makiažo idėja pasidalijo su vizažo trenere Birute Padjediene. Oksana teigė ja pasitikėjusi, tačiau, kaip dabar…


Rekomenduojami video:
3,172  
Back to Top ↑