Kaip saugiausiai paslėpti pinigus, kad jų niekas nerastų – 7 nestandartinės naminės slėptuvės
  • Kelnių diržai

Kiekvienuose namuose galima surasti kelnių diržų, jie būna skirtingo dizaino, bet kiekvienas diržas gali tapti pinigų slėptuve. Paimkite diržą su sagtimi, kur galima lengvai paslėpti kupiūras. Ši slėptuvė mažytė ir nepastebimas, vargu ar kas susiprotės ieškoti pinigų diržuose.

  1. Šukos

Kai kurios šukos (šepečiai) turi minkštą guminį pagrindą, pritvirtintą prie šukų korpuso. Nuėmus tą guminį pagrindą, po juo randame tuščią erdvę, kur kaip tik galima sudėti keletą kupiūrų. Tokia slėptuvė patogi ne tik namuose, bet ir kelionėse. Juk dažnai pasitaiko vagių traukiniuose. Net jei pavogs jūsų piniginę, jums liks šukos, kuriose saugiai gulės jūsų pinigai.

  1. Diskasukis

O jūs žinote, kur gyvena pačios gražiausios moterys? Žinoma, Latvijoje. Viena iš siaubingai gražių moterų, Victoria Wild, tik štai ji pati save taip titulavo. Kartais riba tarp grožio ir siaubo išsitrina žmogaus suvokime ir jis…
Mano vardas Audra, man 54 metai. Aš nusprendžiau nutraukti bendravimą su draugėmis ir padaviau pareiškimą skyryboms. Kodėl? Tuojau paaiškinsiu, kodėl šiame amžiuje aš ryžausi kardinalioms permainoms. Aš pavargau nuo įsipareigojimų. Noriu būti laisva ir nepriklausoma. Vaikai,…Šiais laikais diskasukiai kompiuteryje beveik nereikalingi, kai kuriuose jų jau ir nėra, nes dauguma naudojasi kitokiomis atminties laikmenomis. Tačiau kas dar turi tokį kompiuterį, į diskasukio ertmę gali paslėpti piniginių kupiūrų.

  1. Grindjuostės

Po grindjuoste galima kuo puikiausiai paslėpti pinigus, reikia tik nuimti šoninį kaištį, įkišti ten pinigus ir grąžinti kaištį atgal. Tokią slėptuvę geriau įrengti sunkiai prieinamoje vietoje, kad ta grindjuostės dalis nebūtų akivaizdžioje vietoje.

  1. Karnizai

Labai panašiai, kaip ir grindjuostėse, taip ir karnizuose, galima paslėpti keletą kupiūrų. Vagys paprastai tingi lipti ir ieškoti pinigų palubėje.

  1. Durų skersinis arba vidinė durų pusė

Ši slėptuvė tiks tikriems meistrams. Tokios slėptuvės neras nė vienas vagišius.

  1. Siena

Tai jau sudėtingesnis slėptuvės variantas ir jos padarymui reiks daugiau laiko. Užtai tokios slėptuvės patikimumas kur kas didesnis. Taip jums pavyks išsaugoti savo santaupas nuo svetimų akių ir ilgų pirštų.

Būtinai pasidalinkite šiuo straipsniu su draugais, tegu ir jie žino, kaip patikimai laikyti pinigus.

 

O jūs žinote, kur gyvena pačios gražiausios moterys? Žinoma, Latvijoje. Viena iš siaubingai gražių moterų, Victoria Wild, tik štai ji pati save taip titulavo. Kartais riba tarp grožio ir siaubo išsitrina žmogaus suvokime ir jis…
Mano vardas Audra, man 54 metai. Aš nusprendžiau nutraukti bendravimą su draugėmis ir padaviau pareiškimą skyryboms. Kodėl? Tuojau paaiškinsiu, kodėl šiame amžiuje aš ryžausi kardinalioms permainoms. Aš pavargau nuo įsipareigojimų. Noriu būti laisva ir nepriklausoma. Vaikai,…


Rekomenduojami video:
13,584  
Back to Top ↑