Kaip saugiausiai paslėpti pinigus, kad jų niekas nerastų – 7 nestandartinės naminės slėptuvės
- Kelnių diržai
Kiekvienuose namuose galima surasti kelnių diržų, jie būna skirtingo dizaino, bet kiekvienas diržas gali tapti pinigų slėptuve. Paimkite diržą su sagtimi, kur galima lengvai paslėpti kupiūras. Ši slėptuvė mažytė ir nepastebimas, vargu ar kas susiprotės ieškoti pinigų diržuose.
- Šukos
Kai kurios šukos (šepečiai) turi minkštą guminį pagrindą, pritvirtintą prie šukų korpuso. Nuėmus tą guminį pagrindą, po juo randame tuščią erdvę, kur kaip tik galima sudėti keletą kupiūrų. Tokia slėptuvė patogi ne tik namuose, bet ir kelionėse. Juk dažnai pasitaiko vagių traukiniuose. Net jei pavogs jūsų piniginę, jums liks šukos, kuriose saugiai gulės jūsų pinigai.
- Diskasukis


Reklama
Šiais laikais diskasukiai kompiuteryje beveik nereikalingi, kai kuriuose jų jau ir nėra, nes dauguma naudojasi kitokiomis atminties laikmenomis. Tačiau kas dar turi tokį kompiuterį, į diskasukio ertmę gali paslėpti piniginių kupiūrų.
- Grindjuostės
Po grindjuoste galima kuo puikiausiai paslėpti pinigus, reikia tik nuimti šoninį kaištį, įkišti ten pinigus ir grąžinti kaištį atgal. Tokią slėptuvę geriau įrengti sunkiai prieinamoje vietoje, kad ta grindjuostės dalis nebūtų akivaizdžioje vietoje.
- Karnizai
Labai panašiai, kaip ir grindjuostėse, taip ir karnizuose, galima paslėpti keletą kupiūrų. Vagys paprastai tingi lipti ir ieškoti pinigų palubėje.
- Durų skersinis arba vidinė durų pusė
Ši slėptuvė tiks tikriems meistrams. Tokios slėptuvės neras nė vienas vagišius.
- Siena
Tai jau sudėtingesnis slėptuvės variantas ir jos padarymui reiks daugiau laiko. Užtai tokios slėptuvės patikimumas kur kas didesnis. Taip jums pavyks išsaugoti savo santaupas nuo svetimų akių ir ilgų pirštų.
Būtinai pasidalinkite šiuo straipsniu su draugais, tegu ir jie žino, kaip patikimai laikyti pinigus.

