“Po šių salotų buvau išvadinta pačia didžiausia konditere” Žmonės net jas fotografavo! Lašišos salotos su ryžiais ir avokadais (be majonezo)
Tokias salotas galite pagaminti tiek sluoksniais į dubenį, tiek išmaišyti, tiek sudėlioti kiekvienam skanaujančiam į atskiras stiklinaites. Aš šį kartą jas gaminau pasitelkdama nusegamos pyrago formos žiedą (jos man taip atrodo tiesiog tobulai, papuošia kiekvieną šventės stalą). Po to jį paprasčiausiai dedu į lėkštę, o, kai viską susluoksniuoju žiedą lieka tik atsegti ir nuimti!

Ingredientai

   • rūkyta lašišos filė: 500 gramų (tinka ir sūdyta)
   • tepamas varškės sūrelis su krapais: 400 gramų (arba kreminis sūris)
   • graikiškas jogurtas: 400 gramų
   • virti ryžiai: 500 gramų
   • avokadai: 4 (vid. dydžio)
   • virtos morkos: 4
   • citrinos sultys: ~4 šaukštų
   • susmulkinti krapai: 1 saujelės
Salotų viršui:
  • mėgstamas sūris: ~200 gramų
Manau, tai klasikinė situacija, kai žmonės gyvena vienas su kitu ne todėl, kad myli vienas kitą, o dėl to kad praėjo daug laiko, nebėra kur eiti, o ir noro kur nors eiti, kažko ieškoti, nebėra.…
Kurią mėnesio dieną Jūs gimėte? Sužinokite apie save daugiau: 1 „Numeris vienas“ — ir tuo viskas pasakyta. Tai kūrybingų, išradingų, originalių ir itin nepriklausomų žmonių ženklas. Jų savarankiškumas turi dvi priešingas ribas: iš vienos pusės,…Recepto paruošimas

 1. 1. Pirmiausia tepamą sūrelį ištriname šakute bei sumaišome su graikišku jogurtu, susmulkintais krapais ir šaukštu citrinos sulčių.
 2. 2. Paragaujame, ar pagal skonį viskas tinka. Jeigu norisi, galite įberti dar šiek tiek druskos, pipirų arba įspausti citrinos sulčių.
 3. 3. Tuomet lašišą bei virtas morkas supjaustome kubeliais.
 4. 4. Avokadus taip pat supjaustome kubeliais ir apšlakstome dviem šaukštais citrinos sulčių.
 5. 5. Tada į lėkštę dedame susegtą pyrago formos žiedą (aš naudoju 26 centimetrų skersmens). Arba galite sluoksniuoti į gilų stiklinį indą.
 6. 6. Dedame vieną sluoksnį morkų ir ant jų paskirstome virtus ryžius.
 7. 7. Ant viršaus dedame avokadus bei viską aptepame sūrelio ir jogurto kremu.
 8. 8. Tuomet dedame lašišos kubelius ir ant viršaus užtarkuojame sūrio.
 9. 9. Tokias salotas galite patiekti iš karto arba prieš patiekdami palaikyti šaldytuve iki vienos-dviejų valandų (ilgai nelaikome, kad nepatamsėtų avokadai).
 10. 10. Patiekdami galite papuošti lašišos griežinėliais bei susmulkintais žalumynais. Pasilepinam!
Manau, tai klasikinė situacija, kai žmonės gyvena vienas su kitu ne todėl, kad myli vienas kitą, o dėl to kad praėjo daug laiko, nebėra kur eiti, o ir noro kur nors eiti, kažko ieškoti, nebėra.…
Kurią mėnesio dieną Jūs gimėte? Sužinokite apie save daugiau: 1 „Numeris vienas“ — ir tuo viskas pasakyta. Tai kūrybingų, išradingų, originalių ir itin nepriklausomų žmonių ženklas. Jų savarankiškumas turi dvi priešingas ribas: iš vienos pusės,…


Rekomenduojami video:
1,001  
Back to Top ↑