Karas Ukrainoje. NATO vadovas: Vakarai privalo ruoštis ilgam ir sekinančiam karui Ukrainoje
Prasidėjo 99-oji Rusijos karo Ukrainoje diena. Rusijos pajėgos naktį smogė geležinkeliui Vakarų Ukrainoje, netoli sienos su Slovakija. Tuo metu Ukrainos prezidentas Volodymyras Zelenskis pabrėžia, kad jau žuvo mažiausiai 243 vaikai.

Luhansko srities vadovas Serhijus Haidajus „Telegram“ kanale pranešė, kad buvo užimta apie 80 proc. Sjeverodonecko centro, įskaitant rytinius miesto kvartalus.

„Kyiv Independent“ skelbia, kad Rusijos kariai apsirengia Ukrainos kariuomenės uniformą, siekdami sugauti aktyvistus daugiausiai okupuotoje Chersono srityje.

Rusijos žiniasklaida pranešė, kad šiandien pasaulį paliko žymi 53-ejų metų rusų aktorė Anastasija Zavorotniuk, kuri išgarsėjo vaidindama seriale „Mano puikioji auklė“. Moteris ilgai kovojo su mirtina liga –gyvybę pasiglemžusiu smegenų vėžiu. Moteris 7 sezonus filmavosi…
Prienuose gyvenanti agronomė Vilija Juškevičienė jau ne vienerius metus yra vadinama tikra pomidorų karaliene. Tačiau toks pavadinimas kilo ne veltui – socialiniame tinkle „Facebook“ Vilija aktyviai dalinasi atrastomis geriausiomis pomidorų veislėmis. Atskleisti paslaptis ir pasidalinti…Europos Sąjungos ambasadoriai ketvirtadienį nutarė neįtraukti Rusijos Ortodoksų Bažnyčios patriarcho Kirilo į asmenų, kuriems taikomos sankcijos, sąrašo, tokiu būdu atverdami kelią susitarti dėl naujausio sankcijų Maskvai paketo, nes priemonėms prieš dvasinį lyderį priešinosi Vengrija, pranešė diplomatai.

Tikėtina, kad Rusijai prireiks bent jau trumpos taktinės pertraukos užėmus Luhansko srities gyvenvietes, kad pasirengtų persikėlimui per Siversky Doneco upę ir tolesnėms atakoms Donecko srityje, kur ukrainiečiai parengė gynybines pozicijas. Dėl to Rusija bus priversta prarasti dalį pagreičio, nurodė JK ministerija.

Ukrainos generalinis štabas skelbia, kad šalies pajėgos nukovė 30 850 rusų karių, sunaikino 1363 tankus, 3354 šarvuočius, 661 artilerijos sistemą, 297 salvinės ugnies sistemas, 95 priešlėktuvines sistemas, 210 lėktuvų, 175 sraigtasparnius, 521 bepilotį orlaivį, 120 sparnuotųjų raketų, 2325 kitas mašinas ir kuro talpyklas, 13 laivų, 51 spec. įrangos vienetą.

Rusijos žiniasklaida pranešė, kad šiandien pasaulį paliko žymi 53-ejų metų rusų aktorė Anastasija Zavorotniuk, kuri išgarsėjo vaidindama seriale „Mano puikioji auklė“. Moteris ilgai kovojo su mirtina liga –gyvybę pasiglemžusiu smegenų vėžiu. Moteris 7 sezonus filmavosi…
Prienuose gyvenanti agronomė Vilija Juškevičienė jau ne vienerius metus yra vadinama tikra pomidorų karaliene. Tačiau toks pavadinimas kilo ne veltui – socialiniame tinkle „Facebook“ Vilija aktyviai dalinasi atrastomis geriausiomis pomidorų veislėmis. Atskleisti paslaptis ir pasidalinti…


Rekomenduojami video:
4,536  
Back to Top ↑