Išvydęs traškučių ir gėrimų kainas Palangoje pakraupo: „Kai baigsis vasara, neverkite“
Jūs nepatikėsite, kiek sumokėjau Palangoje ties Palangos tiltu už mažą dėžutę čipsų ir ledą.

Įdomiausia, kad kaina šokiravo ir mane aptarnavusią merginą. Ji net susižvalgė su savo kolege kai pamatė bendrą sumą kasoje. Nustebę buvome visi kartu.

„Susisiekimo paslaugos“ informuoja, jog nuo birželio 12 d. iki rugpjūčio 15 d., Kalvarijų g. ir Apkasų g. sankryžoje bus testuojama Lietuvoje nauja, transporto priemonių stebėjimo įranga. Pasitelkiant specialias programas bei vaizdo atpažinimo technologijas, ši įranga…
Rusijos žiniasklaida pranešė, kad šiandien pasaulį paliko žymi 53-ejų metų rusų aktorė Anastasija Zavorotniuk, kuri išgarsėjo vaidindama seriale „Mano puikioji auklė“. Moteris ilgai kovojo su mirtina liga –gyvybę pasiglemžusiu smegenų vėžiu. Moteris 7 sezonus filmavosi…Pasirodo ledai ir čipsai prie Palangos tilto pabrangsta 3 kartus. Sumokėjau lygiai 10€.

Nusipirko ir kokteilį…

Dar buvo ir vienas iš pigesnių Lietuvoje kokteilių, už kurį paklojau 12€. Manau ir jūs žinote iš kokių pigių gėrimų šis Aperol Spritz kokteilis gaminamas…

Ačiū skaitytojui už nuotraukas ir komentarą. Taip, jis teisus, ledas ir čipsai patekę į Palangą pabrango 3 kartus. Ir tai, lyginant su mažmeninėmis kainomis, bet visi puikiai žinome, kad verslininkai perka urmu, tad užpirkimo kaina galėtų būti dar mažesnė.

Publikuodamas šį postą, nenoriu aiškinti kokius antkainius turi užsidėti prekybininkai. Suprantu, kad verslas turi uždirbti, tam jis ir verslas.

Aš tik noriu verslininkams patarti – kad kai baigsis vasara neverkit, kad mažai uždirbote, nes jūsų pelnai su kiekvienais metais kurorte mažės, nes žmonių sąmoningumas kasmet auga. Ir naivių išsiblaškiusių poilsiautojų vis mažiau ir mažiau.

Nesenai buvo kelios publikacijos dienraščiuose apie patiekalų kainas Palangoje, visi stebėjosi, kad jos didelės. Bet tuos patiekalus reikia, pagaminti, o čia nupirko ir perparduoda. Skirtumas didelis.

Todėl aš ir vėl prisiminiau nesenas atostogas Kretoje ir ženkliai mažesnes kainas jų paplūdimių baruose.

Tad klausimas: kur Lietuvos verslininkų gobšumo ribos?

„Susisiekimo paslaugos“ informuoja, jog nuo birželio 12 d. iki rugpjūčio 15 d., Kalvarijų g. ir Apkasų g. sankryžoje bus testuojama Lietuvoje nauja, transporto priemonių stebėjimo įranga. Pasitelkiant specialias programas bei vaizdo atpažinimo technologijas, ši įranga…
Rusijos žiniasklaida pranešė, kad šiandien pasaulį paliko žymi 53-ejų metų rusų aktorė Anastasija Zavorotniuk, kuri išgarsėjo vaidindama seriale „Mano puikioji auklė“. Moteris ilgai kovojo su mirtina liga –gyvybę pasiglemžusiu smegenų vėžiu. Moteris 7 sezonus filmavosi…


Rekomenduojami video:
1,364  
Back to Top ↑