Įdomios užduotys, kurias gali atlikti žmonės tik turintys aukštą IQ
Naudinga lavinti savo smegenis, būtent dėmesingumą ir logiką. Tam puikiai tinka užduotys, užduotys, kryžiažodžiai ar testai. Šiame straipsnyje kviečiame atlikti net kelias įdomias užduotis, į kurias atsakymą žinos tik žmonės, tikrai turintys aukštą IQ.

žmonės

DĖMESINGUMO TESTAS

Būkime sąžiningi, mes patys ne iš karto sugebėjome išspręsti šiuos galvosūkius. Todėl testas mums pasirodė įdomus. Atidžiai žiūrėkite į nuotraukas ir pabandykite išsiaiškinti, kas yra problema. Verta būti dėmesingiems, kad rastumėte teisingą atsakymą.

Žemiau įdėjome keletą paveikslėlių su mįslėmis. Po skyriaus su paveikslėliais bus teisingi atsakymai: jei atsakymo nežinote, galite patikrinti atsakymus. Tačiau nepasiduokite iš anksto, būkite sąžiningi ir kantrūs. Sėkmės!

Kas yra melagis?

Vaikinas grįžo į kempingą po snieglenčių sporto kalnuose. Jis nusprendė patikrinti savo daiktus ir staiga pastebėjo, kad trūksta reikšmingos maisto atsargų dalies. Vaikinas paklausė savo draugių: ar jos matė krepšį su jo atsargomis? Viena mergina atsakė, kad visą dieną čiuožė ir nieko neįprasto nepastebėjo. Antroji mergina sakė, kad ji visą dieną sėdėjo prie laužo ir gėrė tas pačias sultis. Jaunuolis šypsojosi: jis jau žinojo, kuri iš mergaičių jam melavo, bet kaip?

žmonės

Kuri moteris laukiasi?

Šiame paveikslėlyje yra trys merginos. Pabandykite nustatyti, kuri iš jų yra nėščia? Pabandykite atidžiai pažvelgti į paveikslėlį.

Kiek degtukų yra paveikslėlyje?

Kuris patogesnis naudoti – degtukai ar žiebtuvėlis? Kiekvienas turi savo atsakymą į šį klausimą. Šiame paveikslėlyje kažkas išmėtė degtukus: suskaičiuokite tikslų jų skaičių. Rezultatas, kaip ir ankstesnių mįslių, bus pateiktas straipsnio pabaigoje.

UAB „Rimi Lietuva“ informavo Valstybinė vartotojų teisių apsaugos tarnyba apie savanorišką žaislo „TRAKTORIUS SPIRE, SS23“ atšaukimą iš rinkos. Galimai nesaugaus produkto pašalinimo iš rinkos priežastis: Neatitinka EN 71–1:2014+A1:2018 standarto reikalavimų. Prekybininkai prašo vartotojų nebenaudoti gaminio…
Naujausi tyrimai atkreipė dėmesį į oro kokybę namuose, todėl išnagrinėtas ir dujinių viryklių poveikis oro švarai namų viduje. Jei vis dar naudojate dujinę viryklę, būtina žinoti, kaip galite apsaugoti savo namus ir pagerinti namų oro…žmonės

Iš kur policininkas žinojo, kad vyras jam melavo?

Vyras sausio 1 dieną iškvietė policiją ir pranešė apie vagystę. Jis sakė, kad kažkas pavogė jo svarbius daiktus, jam švenčiant Naujuosius metus pas kaimynus. Jis taip pat teigė, kad vakarėlis buvo nuostabus, o naujametinės šviesos buvo ryškiausios jo gyvenime. Vyras įtariai vertina savo kaimynę, kuri surengė vakarėlį. Kai policininkas atėjo pas ją atlikti apklausos, jis iškart suprato, kad vyras jam melavo. Kaip jis atspėjo?

Sujunkite taškus paveikslėlyje

Kaip ilgai mes mokėmės geometrijos mokykloje! Taisyklė „dvi lygiagrečios linijos negali susikirsti“ visam laikui įstrigę mūsų atmintyje. Siūlome šiek tiek atnaujinti savo mokyklos žinias. Šiame paveikslėlyje turite sujungti apskritimus, naudodami tik tris linijas.

žmonės

Atsakymai

Žemiau rasite atsakymus į testo klausimus. Nenusiminkite, jei pirmą kartą nepavyko išspręsti šių, atrodytų, paprastų mįslių.

1. Kaip jaunas vyras atspėjo, kas jam melavo? Tai buvo mergina su stikline sulčių rankose. Ledas jos taurėje būtų seniai ištirpęs, jei ji visą dieną būtų sėdėjusi ir gėrusi sultis prie laužo.

2. Teisingas atsakymas: mergina su atrištais batraiščiais. Kadangi ji nėščia, jai sunku pasilenkti ir užrišti batus.

3. Kiek degtukų yra paveikslėlyje? Atidžiai apžiūrėję, nuotraukoje rasite tik 8.

žmonės

4. Iš kur policininkas žinojo, kad vyras jam melavo? Pastebėta girlianda ant medžio – akivaizdžiai nėra dvejų lempučių, todėl ji negalėjo spindėti taip ryškiai, kaip jis sakė policininkui.

5. Norėdami teisingai sujungti taškus, turite nupiešti trikampį, kaip parodyta paveikslėlyje.

žmonės

Ar buvo sunku atlikti šį atidumo testą? Tikime, kad beveik visi žmonės žinojo nors kelis atsakymus.

UAB „Rimi Lietuva“ informavo Valstybinė vartotojų teisių apsaugos tarnyba apie savanorišką žaislo „TRAKTORIUS SPIRE, SS23“ atšaukimą iš rinkos. Galimai nesaugaus produkto pašalinimo iš rinkos priežastis: Neatitinka EN 71–1:2014+A1:2018 standarto reikalavimų. Prekybininkai prašo vartotojų nebenaudoti gaminio…
Naujausi tyrimai atkreipė dėmesį į oro kokybę namuose, todėl išnagrinėtas ir dujinių viryklių poveikis oro švarai namų viduje. Jei vis dar naudojate dujinę viryklę, būtina žinoti, kaip galite apsaugoti savo namus ir pagerinti namų oro…


Rekomenduojami video:
13,176  
Back to Top ↑